EN
Detaylı Bilgi ve Demo Talepleriniz için: 0850 305 1573
EN
Hakkımızda
Bütünleşik Video İletişim Platformu

Vimesoft, bütünleşik iletişim platformu olmak vizyonuyla 2020 yılında yüzde 100 yerli sermaye ile kuruldu. Vimesoft; kamu ve özel sektördeki 20’den fazla büyük ölçekli kurum ve 200 bin üzerinde son kullanıcıya ulaşıyor. Vimesoft, Türkiye’nin milli teknoloji gelişimi konusundaki çalışmalarına Ankara ODTÜ Teknokent’te yer alan Ar-Ge merkezi ve İstanbul ofisinde devam ediyor.

Vimesoft, video konferans sisteminde, görüntülü ve şifreli bir iletişim sağlanmasının yanı sıra, webinar / sanal sınıflarda katılımcılara online ve interaktif eğitimlerin verilebilmesi, video portal sistemi ile canlı yayınların ve kayıtlı video içeriklere mobil veya web ortamdan 7/24 erişilebilir olmasını sağlıyor. Aynı zamanda uzaktan eğitim sisteminde eğitim başvurusundan, eğitim sonrasında katılımcılara eğitim sertifikası verilmesine kadar olan bütün süreçlerin online olarak yönetilebiliyor.

Dünyada veri egemenliği konusundaki hassasiyetler ve GDPR, KVKK gibi kanunların da yönlendirmesiyle yerelleşme ve millileşmeye doğru evrilmektedir. Vimesoft, ülkemizde özellikle veri güvenliği ve sahipliği anlamında bu trendlere uygun olarak kurumların kendi lokasyonlarında (on-premise) hizmet verebilmektedir.

Kurumların video iletişimi, video konferans uygulamalarından, canlı yayına ve uzaktan eğitime kadar, tüm alanlarda farklılaşan ihtiyaçlara göre gelişme gösteriyor. Vimesoft, standart özellikler haricinde firmaların operasyonlarına büyük etkisi olacak yeni ve farklı ihtiyaçlara adapte olabilmesi ve kurumların ihtiyaçlarına özel çözümler sunabilmesiyle de rakiplerinden farklılaşmaktadır.

Türk mühendisler tarafından geliştirilen Vimesoft’un hem on-premise hem bulut (cloud) ortamında çalışabiliyor, ve videonun merkezde olduğu iletişim ihtiyaçlarının tümünü tek platformdan sunabiliyor olmasıyla hem maliyet hem güvenlik hem de kolay kullanım açısından öne çıkıyor.

Ürünümüzün sahip olduğu modüllerin sunduğu çözümler;

  • Video Konferans Sistemi ile farklı noktalar arasında mobil cihaz ve bilgisayarlardan sesli ve görüntülü görüşmeler yapabilir, görüntüler sırasında masaüstü/doküman paylaşımı, konferans kaydı, mesajlaşma, SIP ve uzak masaüstü kontrolü vb. gibi video konferans özelliklerine sahip olabilirsiniz. Ürünümüz tamamen yazılım tabanlı olup donanım bağımlılığı (kamera, mikrofon, TV vb..) bulunmamaktadır.
  • Sanal Sınıf/Webinar ile interaktif ve online eğitimler verebilir, soru/cevaplar alabilir, eğitimlerinizi kaydedebilir ve katılımcıların daha sonra izlemesini sağlayabilirsiniz.
  • Video Portal ve Canlı Yayın Sistemi ile video içeriklerinizi farklı kategori ve etiketlendirmeler yaparak arşivleyebilir, kurum içi ve kurum dışından kesintisiz olarak takip edebilir, uzak lokasyonlarla canlı yayın paylaşım özelliğine sahip olabilir, bu yayınların hem web hem de mobil ortamda yönetilmesi ve yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu ürün kurumsal bir video portal altyapınızı (kurumsal Youtube gibi) oluşturmanızı sağlamaktadır.
  • Uzaktan Eğitim Portalı aracılığıyla kurumunuzdaki bütün eğitim süreçlerini online olarak yönetebilir, kullanıcılarınıza uzaktan eğitimler aracılığıyla eğitimler vererek sertifikasyon sağlayabilirsiniz. Ayrıca kurum bünyesinde düzenlenen fiziksel eğitimlerdeki planlamalar ile ilgili de talep/başvuru toplama, kota, lokasyon, devamsızlık, sınav ve eğitmen yeterliliği takibi yapabilirsiniz. Eğitim portalı içerisinde video içeriklerini ve LMS içeriklerini (SCORM) aynı anda sunabilmektesiniz.
Dosya İndirme
Broşürü İndirmek için lütfen E-posta adresinizi girin