Vimesoft Preloader

Video İçeriklerinizi ve Canlı Yayınlarınızı Uçtan Uca 
Tek Platformda Yönetin.

Demo Talep Et

Özelleştirilebilir ve Esnek Yapısıyla İletişiminizi Güçlendirin

Logonuzu ve alan adınızı kullanarak kurumsal markanızı yansıtan bir video platformu oluşturun. Eğitim, deneyim paylaşımı, kurumsal iletişim, pazarlama ve destek videolarınızı tek bir platformda yöneterek çalışanlarınızla, iş ortaklarınızla ve müşterilerinizle kolayca paylaşın ve etkileşimi artırın.


Video İçeriklerinizi Kolayca Yönetin ve Etkileşimi Artırın

Kurumunuza özel video kütüphanesi oluşturun, video içeriklerinizi özelleştirilebilir kanallarla etkin bir şekilde yönetin ve oynatma listeleri oluşturarak seçtiğiniz içerikleri bir arada ve kolayca paylaşın. Anketler, yorumlar, beğeniler, öne çıkanlar ve kişiselleştirilmiş izleme listeleriyle etkileşimi ve kullanıcı deneyimi artırın.


Canlı Yayınlar ve Yüksek Katılımlı Etkinlikler Düzenleyin

Platform üzerinden canlı yayınlarınızı ve webinarlarınızı gerçekleştirin, kaydedin, tekrar yayınlayın, isterseniz sosyal medyadan eşzamanlı paylaşın. Optimize edilmiş bant genişliğiyle yüksek katılımlı etkinliklerde kurumsal ağ yükünü azaltarak kesintisiz ve yüksek kaliteli bir izleme deneyimi sağlayın. Video ve canlı yayınlarınızın hangi cihazlardan, kaç kere, hangi zamanlarda ve ne kadar izlendiğine hem genel hem de kişi bazlı detaylı raporlar ile ulaşın, performansınızı takip edin.


Kurum İçi İletişimi Güçlendirin, Müşteri İlişkilerinizi Geliştirin,
Marka Bilinirliğinizi Artırın

Esnek Kurulum:

Özel bulut (private cloud), hibrit veya yerinde (on-premise) kurulum seçenekleri ile kurumunuzun kendi güvenlik ve veri gizlilik ihtiyaçlarına göre en uygun politikaları belirleyin.


Yüksek Etkileşim:

Anket, yorum, beğenme, paylaşma, daha sonra izle, öne çıkanlar, kanala ve oynatma listesine abone olma gibi özellikler ile etkileşimi destekleyin.


Video Düzenleme:

Vimesoft stüdyo ile videoları kesin, bölün, birleştirin ve ihtiyacınıza göre özelleştirin.


Yüksek Kalitede Video ve Ses:

Video içeriklerinizi ve canlı yayınlarınızı yüksek kalitede görüntü ve ses ile sunun. Video kalitesini optimize ederek değişen ağ koşullarına otomatik olarak uyum sağlayın.


Entegrasyon:

LDAP/Active Directory ve SSO entegrasyonu ile kullanıcı girişlerini kurumsal hesaplarınızla yapın.


Güvenlik:

Video içeriklerinizin ve verilerinizin sahibi olun. Uçtan uca şifreleme, parola koruması, kullanıcı ve grup yönetimi, kanal yöneticisi atama, içeriklere kullanıcı bazlı erişim gibi detaylı güvenlik ayarları ile iletişiminizi güvende tutun.


Kullanıcı Dostu Ara Yüz:

Video içeriklerine ve canlı yayınlara mobil ve web tarayıcılar ile tüm cihazlardan istediğiniz zaman erişin. Belirlediğiniz kriterlere göre özelleştirilebilen kanallar ve izleme listeleri oluşturun.


Ölçeklenebilir Yapı:

İhtiyaçlarınıza göre ölçeklenebilir yapısı sayesinde artan kullanıcı sayısı ve trafik yüküne kolayca uyum sağlayın.


Enterprise CDN:

Dağınık yapılarda bant genişliği yükünü ve ağ doygunluğunu azaltın. Canlı yayınlarınızı ve video içeriklerinizi merkezden uç noktalara tek seferde gönderin.


Detaylı Raporlama:

Video ve canlı yayınlarınızın hangi cihazlardan, kaç kere, hangi zamanlarda ve ne kadar izlendiğine hem genel hem de kişi bazlı detaylı raporlar ile ulaşın, performansınızı takip edin.


Broşür