Vimesoft Preloader

Görüntülü Görüşme Çözüm Ortağınız

 

Maliyetlerinizi Düşürün, Verimliliği ve Müşteri Memnuniyetini Bizimle Yükseltin.

 

Demo Talep Et

Esnek Kurulumla Mevzuatlara Uygunluk Sağlayın

Verilerinizi, Türkiye'deki yerel veri merkezimiz veya yerinde (on-premise) kullanım seçenekleriyle koruyun ve yasal yükümlülüklerinizin gerektirdiği güvenlik ve gizlilik ihtiyaçlarına uyum sağlayın.


Güvenli İletişimle Verilerinizi Koruyun

Uçtan uca şifreleme, parola koruması, kişiye özel link, bekleme odası ve görüntü kaydı onayı gibi detaylı güvenlik ayarları ile gizli ve özel iletişimleriniz güvenliğini en üst seviyeye çıkarın


Kolay Kullanımla Memnuniyeti Arttırın

Danışanlarınıza, uygulama veya eklenti gerektirmeden, istedikleri yerden ve cihazdan görüntülü görüşme olanağı sunun. Ekran paylaşımı, görüşme kaydı, beyaz tahta, sohbet, simultane çeviri, anket, uzak masaüstü yönetimi gibi özellikler ile etkileşimi güçlendirin.


Hızlı, Güvenilir ve Yenilikçi Çözümlerle
Bir Adım Önde Olun

Özelleştirme:

API bazlı yapısı sayesinde mevcut uygulamalarınıza kolayca bağlantı sağlayın. Kurum logonuz ve alan adınızı kullanın, görüşme davet ve bildirimlerinde kurumunuza özgü mesajlar ve metinler ekleyin.


Güvenlik:

Uçtan uca şifreleme, parola koruması, kişiye özel link, bekleme odası ve görüntü kaydı onayı gibi detaylı güvenlik ayarları ile iletişiminizi güvende tutun.


Yüksek Kalitede Video ve Ses:

Görüşmelerinizi yüksek kalitede video ve ses ile gerçekleştirin. Video kalitesini optimize ederek değişen ağ koşullarına otomatik olarak uyum sağlayın.


Ölçeklenebilir Yapı:

İhtiyaçlarınıza göre ölçeklenebilir yapısı sayesinde artan kullanıcı sayısı ve trafik yüküne kolayca uyum sağlayın.


Entegrasyon:

LDAP/Active Directory ve SSO entegrasyonu ile kullanıcı girişlerini kurumsal hesaplarınızla yapın. Kurumsal e-postalarınıza ek olarak, Outlook entegrasyonu ile kullanıcılarınızın takvimlerini kullanarak toplantılarını planlamalarını sağlayın.


Detaylı Raporlama:

Toplam ve danışan bazlı katılım süreleri, görüşme sayıları, kamera ve mikrofon kullanımları, içerik paylaşımları, toplam mesajlar gibi ayrıntılı bilgiler ve detaylı raporlar sayesinde görüşme performanslarını değerlendirin.


Kullanıcı Dostu Ara Yüz:

Görüşme linkini danışanlarınızla paylaşın, görüşmelerinizde isterseniz sanal veya bulanık arka planlar kullanın. KVKK onayı ile görüşmelerinizi arşivlemek ve paylaşmak için yerel sunucunuza ya da bulut sunucunuza kaydedin.


Yüksek Etkileşim:

Ekran paylaşımı, görüşme kaydı, beyaz tahta, sohbet, simultane çeviri, anket, uzak masaüstü yönetimi gibi özellikler ile etkileşimi güçlendirin.


Broşür