Vimesoft Preloader

Kurumsal Bilgilerinizi Tek Noktada Toplayın,

Kolayca Yönetin ve İş Birliğini Güçlendirin

Kurum İçi Bilgi Yönetiminde Verimliliği Artırın

Çalışanlarınızın, duyurular, politikalar, prosedürler ve sıkça sorulan sorular gibi kurum içi bilgilere kolayca erişebileceği bir platform oluşturun. İletişimi kolaylaştırarak ekipler arasındaki etkileşimi artırın ve karar alma süreçlerini hızlandırın. Tekrarlanan soruların azaltılmasıyla birlikte zaman yönetimini güçlendirin ve farklı departmanlardaki bilgileri birbirine bağlayarak bilgi paylaşımını ve verimliliği artırın.


Bilgileri Kolayca Yönetin ve İş Birliğini Destekleyin

Kullanıcı dostu yapısıyla, uygulama ya da eklenti gerektirmeden içerikleri kolayca ekleyin, dosyalarla destekleyin, gerektiğinde düzenleyin ve tekrar paylaşın. Çalışanların platform üzerinden içerikleri düzenlemelerine, yorum yapmalarına, fikirlerini paylaşmalarına, geri bildirim sağlamalarına, içerikleri beğenmelerine ya da beğenmemelerine olanak tanıyarak, ekipler arasında iş birliğini ve etkileşimi destekleyin.


Akıllı Arama ve Duyurular ile Bilgiye Hızlı Ulaşın

Anahtar kelimeler ve etiketleme özelliğiyle çalışanlarınızın ihtiyaç duyduğu bilgiye anında ulaşmasını sağlayın. Duyurular ve popüler kategorilerle, çalışanların önemli bilgilere ve en çok aranan konulara daha kolay erişmelerine imkan verin. Ayrıca, arama istatistiklerine gerçek zamanlı olarak ulaşarak trendleri takip edin ve içeriklerinizi güncelleyin, böylece üretkenliği artırın.


Kurum İçindeki Bilginin Tutarlılığını ve Güncelliğini

Tek Noktada Sağlayın

Kategori Yönetimi

İçerikleri ana kategori ve alt kategorilere ayırarak, kullanıcıların doğru ve hızlı bir şekilde arama yapmasını sağlayın. Kategorilere editör atayarak içerik yönetimini güçlendirin, içeriklerinizi güncel tutun.


Popüler Kategoriler

Popüler kategorilerinizi belirleyerek çalışanlarınızın kurumunuz için önemli olan bilgilere daha hızlı ulaşmasını sağlayın. Müşterilerinize sıkça sorulan sorulara daha kolay ulaşmalarını sağlayın.


Favori Kategoriler

Prioritize important categories or content for quick access by adding them to your favorites.


Yetkilendirme ve Erişim Kontrolü

Önemli bilgilerin sadece belirli kullanıcılar veya gruplar tarafından erişilebilir olmasını sağlayarak yetkilendirme ve erişim kontrolü yapın.


Duyurular

Kurum içi duyurularınızı, önemli haberlerinizi ve bilgilendirmelerinizi platform üzerinden paylaşın ve kurumsal iletişiminizi güçlendirin. Duyuruların beğenme ve beğenmeme durumlarına göre iletişiminizi yönetin.


Raporlama

Oluşturulan içerik sayısı, görüntülenen içerik sayısı, arama sayısı, beğenilen içerik sayısı, beğenilmeyen içerik sayılarını anlık veya dilediğiniz tarih aralığında raporlayın ve içerik performansını ölçün.


Özelleştirme

Logonuzu ve alan adınızı kullanarak kurumsal markanızı yansıtan bir kurumsal wiki platformu oluşturun.


Bildirim

Otomatik e-posta, hatırlatıcılar ve kişiselleştirilmiş bildirimleri kullanarak iletişimde kalın.


Entegrasyon

LDAP/Active Directory ve SSO entegrasyonu ile kullanıcı girişlerini kurumsal hesaplarınızla yapın. API yapısı ile sistemlerinize kolayca entegre olun.


Kullanıcı Dostu Ara yüz

Profilinizi kişiselleştirin ve kişisel bilgilerinizi düzenleyin. İstatistiklere erişerek içerikler hakkında bilgi edinin.


Broşür