Vimesoft Preloader

Yeni Nesil Müşteri Deneyiminde Öne Çıkın, İletişimde Fark Yaratın.

Müşterileri Memnuniyeti ve Sadakatini Artırın

Müşteri hizmetlerinizi bir üst seviyeye taşıyın. Geleneksel metin ve sesli iletişimin ötesine geçin, görüntülü görüşmeyle müşterilerinizle anında ve yüz yüze iletişim kurun. Daha kişisel bir hizmet deneyimi sunarak müşteri memnuniyetini ve sadakatini artırın.


Güvenli Görüntülü Görüşmeyle Verilerinizi Koruyun

Verilerinizi, Türkiye'deki yerel veri merkezimiz veya yerinde (on-premise) kullanım seçenekleriyle koruyun ve yasal yükümlülüklerinizin gerektirdiği güvenlik ve gizlilik ihtiyaçlarına uyum sağlayın. Uçtan uca şifreleme ve görüntü kaydı onayı gibi detaylı güvenlik ayarlarıyla iletişiminizin güvenliğini en üst seviyeye çıkarın.


Müşteri Deneyimini Benzersiz Kılın, Verimliliği Artırın

Müşterilerinize, uygulama veya eklenti gerektirmeden, istedikleri yerden ve cihazdan görüntülü görüşme olanağı sunun. Görüşmelerinizi gerçek zamanlı analizler ve raporlarla izleyin, verimliliğinizi ve hizmet kalitenizi anlık değerlendirin. Kaynaklarınızı en etkin şekilde kullanın ve operasyonel verimliliği iyileştirin.


Daha Kişisel, Daha Verimli ve Daha Etkili
Müşteri Deneyimi.

Çağrı Yönlendirme:

Aktif görüşmelerinizi, müşterinizi platform dışına çıkarmadan, en uygun temsilcinize yönlendirin, soruların hızlı ve doğru bir şekilde yanıtlanmasını sağlayın.


Özelleştirilmiş Kuyruk Yönetimi:

İhtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanmış kuyruk yapımızla, müşteri çağrılarını hızlı ve etkin bir şekilde yönlendirin ve bekleme süresini en aza indirin.


Ölçeklenebilir Yapı:

İhtiyaçlarınıza göre ölçeklenebilir yapısı sayesinde artan kullanıcı sayısı ve trafik yüküne kolayca uyum sağlayın.


Entegrasyon:

LDAP/Active Directory ve SSO entegrasyonu ile kullanıcı girişlerini kurumsal hesaplarınızla yapın.


Kullanıcı Dostu Ara Yüz:

Temsilcileri platforma ekleyin, belirli gruplara veya rollere atayın. Kullanıcıları, temsilcileri, kategorileri ve diğer ayarları tek bir merkezi panelden kolayca yönetin.


Yüksek Etkileşim:

Ekran paylaşımı, otomatik görüşme kaydı başlatma, sohbet, anket, uzak masaüstü yönetimi, not alma seçeneği gibi etkileşim özellikleri ile müşteri deneyimini güçlendirin.


Özelleştirme:

API bazlı yapısı sayesinde mevcut uygulamalarınıza kolayca bağlantı sağlayın. Kurum logonuz ve alan adınızı kullanın, iletişim formları ve müşteri ekranlarınızda kurumunuza özgü mesajlar ve metinler kullanın.


Yüksek Kalitede Video ve Ses:

Görüşmelerinizi yüksek kalitede video ve ses ile gerçekleştirin. Video kalitesini optimize ederek değişen ağ koşullarına otomatik olarak uyum sağlayın.


Detaylı Raporlama:

Temsilci ya da departman bazında yapılan görüşme sayısı, bekleme ve görüşme süreleri, yönlendirilen ve kaçan çağrıları anlık veya dilediğiniz tarih aralığında analiz edin. Temsilcilerinizin, bekleme, görüşme, mola ve pasif olarak geçen sürelerini detaylı olarak raporlayın ve performansınızı değerlendirin.


Güvenlik:

Uçtan uca şifreleme, parola koruması, kişiye özel link, bekleme odası ve görüntü kaydı onayı gibi detaylı güvenlik ayarları ile iletişiminizi güvende tutun.


Broşür